Ayuntamiento de Burlada / Burlatako Udala

Udal batzordeak

ZERBITZU OROKORREN Batzordea

Lehendakaria: Berta Arizkun
 
EH BILDU
1. Titular: Berta Arizkun                 Suplente: Irantzu Urdaniz
2. Titular: Joana Eguillor                 Suplente: Enaut Andueza
3. Titular: Mª Concepción Esain    Suplente: Joseba Ginés
UPN
1. Titular: Ana Góngora                  Suplente: Elena Sogor
2. Titular: Carlos Oto                       Suplente: Carlos Lara
3. Titular: Ana Monreal                   Suplente: Elena Sogor
CAMBIANDO CONTIGO
1. Titular: José María Noval            Suplente: Imanol Cobos
2. Titular: Lourdes Garrido             Suplente: María Blasco
PSN-PSOE
1. Titular: Kevin Lucero                   Suplente: María Jesús Burgui
2. Titular: Lourdes Lozada              Suplente: María Jesús Burgui
PARTIDO POPULAR
1. Titular: Mari Luz Moraza             Suplente: Maritza-Selene Niño
GEROA BAI
1. Titular: Amaiur Guindeo Arandigoien

 

HIRIGINTZA, IRAUNKORTASUN ETA INGURUMEN Batzordea

Lehendakaria: Berta Arizkun
 
EH BILDU
1. Titular: Berta Arizkun                 Suplente: Mª Concepción Esain
2. Titular: Joana Eguillor                 Suplente: Joseba Ginés
3. Titular:  Irantzu Urdaniz             Suplente: Enaut Andueza
UPN
1. Titular: Ana Monreal                   Suplente: Ana Góngora
2. Titular: Carlos Oto                       Suplente: Elena Sogor
3. Titular: Carlos Lara                      Suplente: Ana Góngora
CAMBIANDO CONTIGO
1. Titular: José María Noval            Suplente: Lourdes Garrido
2. Titular: María Blasco                   Suplente: Imanol Cobos
PSN-PSOE
1. Titular: Kevin Lucero                    Suplente: Lourdes Lozada
2. Titular: María Jesús Burgui          Suplente: Lourdes Lozada
PARTIDO POPULAR
1. Titular: Mari Luz Moraza             Suplente: Maritza-Selene Niño
GEROA BAI
1. Titular: Amaiur Guindeo Arandigoien

 

POLITIKA EKONOMIKO ETA KOMUNITARIOEN Batzordea

Lehendakaria: Lourdes Garrido
 
EH BILDU
1. Titular:   Joseba Ginés                Suplente: Mª Concepción Esain
2. Titular:  Irantzu Urdaniz            Suplente: Joana Eguillor
3. Titular:  Enaut Andueza             Suplente: Mª Concepción Esain
UPN
1. Titular: Ana Góngora                 Suplente: Ana Monreal
2. Titular: Elena Sogor                   Suplente: Ana Monreal
3. Titular: Carlos Lara                    Suplente: Carlos Oto
CAMBIANDO CONTIGO
1. Titular: Lourdes Garrido           Suplente: José María Noval
2. Titular: Imanol Cobos               Suplente: María Blasco
PSN-PSOE
1. Titular: Lourdes Lozada            Suplente: Kevin Lucero
2. Titular: María Jesús Burgui       Suplente: Kevin Lucero
PARTIDO POPULAR
1. Titular: Maritza-Selene Niño   Suplente: Mari Luz Moraza
GEROA BAI
1. Titular: Amaiur Guindeo Arandigoien

 

KONTUEN BATZORDE BEREZIA

Lehendakaria: Berta Arizkun
 
EH BILDU
1. Titular: Berta Arizkun                 Suplente: Joana Eguillor
2. Titular: Mª Concepción Esain    Suplente: Irantzu Urdaniz
3. Titular: Enaut Andueza               Suplente: Joseba Ginés
UPN
1. Titular: Ana Góngora                  Suplente: Carlos Oto
2. Titular: Ana Monreal                  Suplente: Carlos Lara
3. Titular: Elena Sogor                    Suplente: Carlos Oto
CAMBIANDO CONTIGO
1. Titular: Imanol Cobos                 Suplente: José María Noval
2. Titular: María Blasco                   Suplente: Lourdes Garrido
PSN-PSOE
1. Titular: Kevin Lucero                  Suplente: María Jesús Burgui
2. Titular: Lourdes Lozada             Suplente: María Jesús Burgui
PARTIDO POPULAR
1. Titular: Mari Luz Moraza           Suplente: Maritza-Selene Niño
GEROA BAI
1. Titular: Amaiur Guindeo Arandigoien

 

 

Volver arriba